xVybraná videa
x Dozvíte se něco o životě Surikat, což jsou menší stepní hlodavci.

"Planeta Země" je mnohonásobně oceněný televizní seriál z produkce BBC pořadu Natural History. Čtyři roky trvalo natáčení, byl to nejdražší dokumentární seriál, který do roku 2006 zadala BBC a také prvním, který byl natočen ve vysokém rozlišení.
Seriál byl koprodukován televizí Discovery Channel a NHK ve spolupráci s CBC. Jeho tvůrci byl označen jako "definitivní pohled na různorodost naší planety". Série zahrnuje jedenáct epizod, z nichž každá představuje globální přehled různých lokalit na Zemi. Na konci každé padesátiminutové epizody, byla desetiminutový film o filmu který ukazoval natáčení seriálu. Zde je jeden z dílů, s anglickým komentářem sira Davida Attenborrougha.
Související odkaz
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Nefunguje
Nefunguje video na této straně?
Pošli link
Ahoj, podívej se na zajímavé video
Po stlačení tlačítka "Pošli" nezapomeň vyplnit správnou e-mailovou adresu a pak odeslat.

Odkaz videa
Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.