< >
Aktivní thermit v troskách WTC z 9/11Aktivní thermit v troskách WTC z 9/11
Profesor Steven Jones vyučoval fyzice na Brigham Youngově univerzitě v Utahu. Na něj i na univerzitu, kde pracoval byl vyvíjen obrovský nátlak, aby neuveřejňovali jeho výzkum. Zvláště pak jeho práci nazvanou "Proč se budovy WTC skutečně zřítily". Byl dříve republikánem. V roce 1973 promoval jako fyzik na Brigham Young University a v roce 1978 získal doktorát fyziky při výzkumu na urychlovači ve Standfordově centru.
Ve studiu pokračoval na Cornellově univerzitě v Massonově fyzikálním institutu v Los Alamos a v Národní technické laboratoři v Idahu, kde v letech 1979 - 1985 pracoval jako technický expert. Byl hlavním vyšetřovatelem experimentální muon-katalyzované fůze pro Státní energetický úřad. Spolupracoval i na mnoha dalších experimentech v Kanadě, Velké Británii i Japonsku, kde v roce 1989 získal ocenění Japonské tvůrčí asociace.
V letech 1989-1994 byl vedoucím univerzitního centra pro výzkum fůze v Brighimgemu. 5 let také prováděl výzkum fůze ve zkapalněném deutoriu pro Státní energetický úřad a pro Institut výzkumu elektrické energie. Obdržel mnoho ocenění včetně stipendia Davida O'McKaye na univerzitě v Brighamu (1969), stipendium a dotace na výzkum na Winterbillské univerzitě (1973-1978).
V roce 1989 získal zvláštní studijní ocenění Brighamské univerzity a cenu za nejlepší vědecký objev roku 1989 časopisu Popular Science. A další univerzitní ocenění v roce 1990. Jeho specializací je kovem katalyzovaná fůze a solární energie. Jeho výzkum fůze by neměl být zaměňován s kontroverzní prací pánů Ponce a Fleischmanna. Na univerzitě v Brighamu vyučoval fyziku více než 21 let. Odtut odešel do cenzurou vynuceného důchodu.
Rozhovory na konci světaRozhovory na konci světa
Konec světa je prý bulvární téma. Není. Bulvární je jen způsob uchopení tématu. Myšlenka konce světa tady byla daleko dřív než touha po senzaci. Nakonec, je to přece i biblické téma. A inspirace pro Rozhovory na konci světa. Osobnosti z řad umělců, sportovců, vědců i politiků budou hovořit hlavně o tom jejich současném světě.
Hříčky evoluceHříčky evoluce
Během dlouhé existence naší planety se její vzhled neustále měnil. Od vzniku prvního živého organismu až do dnešní doby je jisté jen to, že co se nepřizpůsobí, vyhyne. Evoluce probíhá nepřetržitě. Tento pořad je zaměřený na nejnovější evoluční modely a žhavé novinky v džunglích, travnatých stepích, mokřadech a lesích celého světa. Po miliónech let vývoje nacházíme nejúžasnější organismy v těch nejextrémnějších a nejrozmanitějších ekosystémech. Procestujeme nejrozmanitějšími oblastmi Země, abychom pátrali po některých z jejích mistrovských děl.
SuperčlověkSuperčlověk
Kam směřují nejmodernější proudy lékařské vědy? Budeme schopni nahradit všechny naše důležité orgány? Dokumentární cyklus BBC s českým dabingem.
Historie dálnic v ČRHistorie dálnic v ČR
dobový dokument o stavbě dálnice D1.
Jane BurgermeisterJane Burgermeister
Navštivte blog Jane Burgermeister Blog. Stovky zpráv se objevily v mainstreamových médiích v posledních pár dnech humbuk kolem nebezpečí nového uměle vytvořeného viru ptačí chřipky, který je přenosný z člověka na člověka. Globalisté se snaží donutit lidstvo k přijetí nové pandemické pohotovosti a k hromadnému očkování. Více Článek v časopise Science a článek v The Telegraph.
Přesto znovu lidé na celém světě čelí monolitické hrozbě masové kampaně očkování pandemické vakcíny. Která už jednou dokázala mimo pochybnost, že škodí.
V roce 2011 bylo zvýšené nebezpečí pandemie s novým prohlášením, v kterém Big Pharma měla možnost získat významnou kontrolu nad varovným systémem WHO pro virové pandemie. Tisková zpráva GlaxoSmithKline
Je to jasný střet zájmů. Big Pharma je nyní v perfektní pozici k vytvoření hype kolem novéhp viru a tak vyzývají k urychlenému přijetí očkování, na kterém s vlastmími patenty také budou nejvíc profitovat.
V roce 2009 společnost Baxter vytvořila podobný typ smrtící biologické zbraně při znečištěné 72 kilogramů přenosné sezónní chřipky se smrtícím virem ptačí chřipky v jeho biologické bezpečnosti úrovně 3 zařízení v Orth an der Donau a poslal jej do 16 laboratoří ve čtyřech zemích. Policejní vyšetřování byla zastavena v září 2009 těsně před masovou kampaň pandemie očkování vakcínou nyní potvrzena vlády Irska, Švédska, Finska a Norska způsobily narkolepsie.
Způsob, jakým Big Pharma používal svůj finanční vliv k vyhlášení pandemiického stupně 6 v roce 2009, byla již dobře popsána. Navzdory skandálu, svět se setkávají se stejnými národních pandemických plánů. Opět stojíme před nucené očkování se stejným toxické úder a karantény.
Mainstreamová média a média používající falešné vlajky alternativní čele Alex Jones se opět humbuk kolem nové super virus jako zabiják a bagatelizovat nebezpečí vakcíny. Nový virus ptačí chřipky není vrah. Celý příběh.

Dále rozhovor o prasečí chřipce s českými titulky. Dále reportáž polské televize o kontaminovaných vakcínách firmy Baxter. Více se dozvíte také na polském blogu Grypa666 kde jsou další videa a informace.
Národní klenotyNárodní klenoty
Praha - rozmanitost v jednotě
Miroslav Táborský představuje historii a jedinečné příběhy českých památek UNESCO v dokumentárním cyklu.
Historické jádro Prahy. Tato rezervace patří k největším na světě. Nachází se zde 1322 památkových objektů. Praha nabízí přehled všech architektonických stylů. Skládá se z částí Malá Strana, Hradčany, Staré a Nové Město, Pražského Hradu. Krom katedrály sv. Víta a Karlova mostu zde najdete spoustu kostelů a paláců.
Oceánští obřiOceánští obři
Pojďte se s námi nalodit na palubu plavidel, jejichž účel a síla překonají vaši představivost. Pocestujeme za nimi od ledových polí Quebecu, přes dusivé vedro korejských loděnic až po rozbouřené moře na pobřeží Bretaně. Muži a ženy na palubě těchto plavidel se často pouštějí do zápasu s divokými živly. Naše pouť začíná na jihokorejském ostrově Goeje. Život celého města se zde točí kolem jedné z největších loděnic na světě. Po dlouhé plavbě přes několik oceánů konečně v přístavu zakotvila loď Blue Marlin. Manažeři loděnice ji sem z opačného konce světa povolali kvůli mimořádné operaci- převozu ropné plošiny. Loděnice je vlastně městem ve městě. Každé ráno nastoupí do této obří továrny třicet tisíc pracovníků, aby postavili osmdesát plavidel ročně, jednu nákladní loď každých pět dní. České znění.
Kapitán LindberghKapitán Lindbergh
21. května 1927 dosedl na pařížském letišti po třiceti třech a půl hodinách letu z New Yorku "Spirit of St. Louis". Svět se opět změnil a změnil se i život odvážného pilota, který transatlantický let podnikl. Francouzský dokument
TantraTantra
Chcete lépe poznat sami sebe? Toužíte prohloubit vztah se svým partnerem? Přestože sexuální revoluce dávno proběhla, sex často provozujeme ve tmě a při rozhovorech o něm cítíme stud. Pornografie je téměř všudypřítomná, ale milování a vášeň stále zůstávají tabu. Stovky českých žen a mužů se rozhodly posunout hranice vnímání svého těla prostřednictvím tantry. Dokument nahlíží do světa tantrických seminářů vedených zkušenými lektory Johnem Hawkenem a Alanem Lowenem. Film v necenzurované verzi přináší intimní výpovědi lidí, kterým tantra změnila život. A ukazuje sex tak, jak nejsme běžně zvyklí. ČR 2011, režie Benjamin Tuček
Chytání sladkovodních rybChytání sladkovodních ryb
Na rybách u českých rybníků i v exotických řekách s Jakubem Vágnerem.
Koloseum a PompejeKoloseum a Pompeje
Muži umírali, aby si vládcové naklonili bohy a krvežíznivý dav si přišel na své. Římané sledovali zápasy gladiátorů na život a na smrt a ani zdaleka se nebránili projevit své pocity tak, jak to činíme my dnes. Přišli si podívanou v aréně jaksepatří vychutnat. Tento sport byl přijímán se stejným nadšením jako dnes fotbal. Podíváme-li se do zákulisí oněch her se smrtí, snad tyto odsouzence, přežívající ve stínu smrti, pochopíme. Gladiátorské zápasy mají původ v primitivních rituálech vykonávaných během pohřebních obřadů, kde se zápasem na život a na smrt prokazovala úcta zemřelému. Je to zvláštní doprovázet zesnulého smrtí dalšího člověka. Ale vždyť se gladiátoři jako forma zboží dali přece lehce oželet! Navštívíme Řím, hlavní město císařského impéria, abychom obdivovali památky obklopující Koloseum. Fórum s chrámy a státními budovami, baziliku Ulpia, v níž se otroci stejně jako gladiátoři mohli ucházet o svobodu, a paláce, v nichž bojovníci často sloužili k pobavení hostů na hostinách.
xRubriky
Odkazy
Měsíční archiv
Výběr tématu
Anketa

Credits

webdesign 2006 - 2014 by TrendSpotter. Spotter.TV is independent, nonprofitable, noncommercial site. Only for education purposes in the Czech and Slovak republic. Strictly embedded content is based on public domain, or Standard YouTube license, or Creative Commons license, or Copyright, or custom licenses based on public video sites for shared content. All other brand names, product names, or trademarks belong to their respective holders. Other links and information may not be relevant to embedded media. Randomly displayed banners are not managed by Spotter.